503

SEREL Concealed Cistern Why Special?

SEREL Concealed Cistern Why Special?

When we say technology, tablets, phones and the information sector come to mind immediately. So, do we realize that technology is developing in all areas of life? Technology is now making our lives easier in all areas of our home. SEREL, on the other hand, follows in the footsteps of new technologies in order to make life even easier, just like in concealed reservoir models… So what makes SEREL Concealed Cistern more special? Let's see it all together…

Quiet and Fast Filling

Filling the siphon part in the reservoirs takes both time and makes a lot of noise during filling. Especially at night, this noise spreads throughout the house. You will not experience this problem in SEREL Concealed Cistern, which has a quiet and fast filling feature. Thus, your home is always quiet.

500 KG Ağırlığa ve Basınca Dayanıklı

Eve alınan her şey için geçerli değil ama rezervuar satın aldığımızda ömürlük olsun istiyoruz. Bir kere almak ve uzun yıllar boyunca kullanabilmek için ise hem tasarımının modern ve zaman geçtikçe demode olmayacak olması gerekiyor hem de dayanıklı olması gerekiyor. SEREL Gömme Rezervuarlar 500 KG ağırlığa kadar dayanıklı ve tasarımı ise modern. Sıklıkla tercih edilmesinin sebebi de burada yatıyor.

Kireç Kırıcı Özellik

Suların kireçli olması sıklıkla lavabo, batarya ve rezervuarlarda kolaylıkla geçmeyen lekelere neden oluyor. Zamanla bu lekeler yer yapıyor ve temizlenmesine rağmen iz kalıyor. Kireç kırıcı özelliğin gücü ise burada ortaya çıkıyor. Rezervuar alındıktan sonra üzerinden seneler geçse bile leke tutmuyor ve kireç bazlı tıkanmalara neden olmuyor. 

Pratik ve Kolay Montaj

Evde tadilat yaptırmak ne kadar zor değil mi? Günlerce temizlenmiyor ve toz zerrecikleri bütün eve yayılıyor. SEREL Gömme rezervuarların kolay ve pratik montaj özelliği özelliği sayesinde günlerce bekleyen tadilat işlemlerine bir son veriyoruz. Beğendiğiniz bir gömme rezervuar modelini seçmeniz yeterli! Gerisi pratik ve kolay şekilde yapılan montaja kalıyor.